Nieuwe data van de 3D basisvoorziening beschikbaar op PDOK

Per 16 december 2025 is nieuwe data gepubliceerd voor de 3D Basisvoorziening OGC API. In onderstaand schema wordt weergegeven wat er is veranderd. De reden voor deze verandering is het beschikbaar komen van de terreindata van 2022.


*nieuwe jaargang beschikbaar

3D Objecten Gebouwen en Terreinen

Omdat de terreindata van 2022 erbij is gekomen, is de collectie 3D Objecten Gebouwen en Terreinen recenter geworden. Daarnaast is er een verbetering in visualisatie van de gebouwen door een hogere Level of Detail en is de kwaliteit van het terrein aanzienlijk verbeterd. Onderstaande figuur geeft de verandering weer.

2020:

2022:

Meer informatie over 3D Basisvoorziening

Meer informatie over de 3D Basisvoorziening is te vinden op Kadaster Zakelijk en PDOK. Ook de productbeschrijving is bijgewerkt. Hier staat ook verdere informatie over het downloaden van de data. Indien u vragen heeft over het product of feedback wilt delen dan kunt u contact opnemen via het contactformulier of via telefoon 088-1834500.

Uitleg of meer lezen?